KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 4834105
nr 483 4105
Gravyr
1800-tal, "La Partie de Musique", 39 x 47
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 3 september 2007
kl 17:22:33
1.500 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr